Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyHTC uspořádá 19. února v Londýně speciální tiskovku. Představí špičkový model M7?

HTC uspořádá 19. února v Londýně speciální tiskovku. Představí špičkový model M7?

Už pouze několik týdnů zbývá do doby, než se otevřou brány veletrhu Mobile World Congress, který se i tentokrát koná v Barceloně. Ještě předtím však proběhne v Londýně tisková konference společnosti HTC, na které dojde k představení špičkového modelu, který se doposud skrývá pod označením M7.

HTC nechce nechat svou novinku zastínit produkty ostatních firem a proto vcelku logicky o několik dní dříve uspořádá svou vlastní akci, aby se jí dostalo adekvátní pozornosti médií. V Barceloně tchajwanský výrobce odtajní méně výkonné modely.

Nová vlajková loď HTC se má začít prodávat už na počátku března, upozornil na to včera server HTCSource. M7 dostane nejspíše 4,7palcový Full HD panel s rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů, rozměry telefonu by měly zůstat podobné těm u současného typu One X+. O výkon se má postarat čtyřjádrový procesor s taktem 1,7 GHz.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře