Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyHTC společně s Microsoftem představilo nové telefony s Windows Phone 8

HTC společně s Microsoftem představilo nové telefony s Windows Phone 8 [záznam z keynote]

Po Samsungu a Nokii představil své mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone 8 také výrobce HTC. Konference se uskutečnila minulý týden v americkém New Yorku. Samotnému představení byl přítomný i generální ředitel Microsoftu Steve Ballmer.

?Uvedení nových modelů 8X a 8S je velikým milníkem pro obě společnosti,? řekl Ballmer. Oba nové kousky mají konkurovat smartphonům Lumia 820 a 920 od Nokie.

Nepřehlédněte:

pan>

Prodávat za budou v několika výrazných barvách a nabídnou podporu technologie Beats Audio, takže uživatelé se mohou připravit na velmi kvalitní zvuk. Svou hardwarovou výbavou ale jinak patří k průměru (platí hlavně pro model 8S). V obou mobilech tepe dvoujádrový procesor Snapdragon S4, výkonnjší model 8X pak nabídne displej s HD rozlišením a jemností 341 pixelů na palec.

Celá prezentace se nesla v pohodovém duchu a uvolněné atmosféře. Pokud patříte k příznivcům Windows Phone, Microsoftu, HTC nebo zkrátka jen fandíte novinkám z oblasti mobilních technologií, podívejte se na záznam.

zp8497586rq
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře