Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyHTC Sensation také dostává zmrzlinový sendvič

HTC Sensation také dostává zmrzlinový sendvič

Majitelé smartphonu HTC Sensation mají velký důvod k radosti. Dnes byla totiž zahájena distribuce očekávané aktualizace, která přináší novou generaci operačního systému Android 4.0 ? Ice Cream Sandwich, s řadou novinek a vylepšení.

Zdá se, že jako první ji nabízí mobilní operátor Vodafone, neboť většina lidí, která ji již obdržela, měla přístroj zakoupený právě u tohoto mobilního operátora.

Zda je zmrzlinový sendvič dostupný i pro nebrandované telefony, zatím stále nevíme. Když tak nám dejte vědět v komentářích.

Nová verze systému bude pravděpodobně uváděna v několika fázích, takže pokud jste na ní ještě nebyli upozorněni, nezoufejte, jistě se jí dočkáte během následujících dnů a týdnů.

Dostupnost si můžete zkontrolovat skrze nabídku: Nastavení => Info o telefonu => Aktualizace softwaru => Zkontrolovat nyní.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den, dle našich informací je rovněž distribuována. Takže dříve nebo později se na vašem telefonu objeví 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře