Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyHTC přestřelilo české ceny smartphonu U Ultra a U Play

HTC přestřelilo české ceny smartphonu U Ultra a U Play

Společnost HTC ve čtvrtek oficiálně odtajnila své nové chytré telefony. Model zvaný U Ultra láká na špičkovou hardwarovou výbavu, zároveň ale i na praktické vychytávky, jako je například integrace druhého displeje nebo hlasový asistent. Druhá novinka U Play plní roli dostupnějšího zařízení, což se projevilo na ceně i samotné výbavě. Kolik za obě nová HTC zaplatíme?

Nová vlajková loď tchajwanského výrobce získá na našem trhu oficiální cenovku 22 895 korun. Smartphone se tedy bude řadit k tomu vůbec nejdražšímu, co najdeme v obchodech. Svým majitelům nabídne vysoce kvalitní displeje, špičkový hardware s čipem Snapdragon 821, nový Android 7.0 Nougat či hlasového asistenta.

HTC Uplay s Full HD displejem či již velmi průměrným procesorem Helio P10 od MediaTeku bude možné pořídit od 13 495 korun. Dodejme, že ceny jsou oficiální a sdělilo nám je tuzemské zastoupení HTC.

htc-u-ultra-249053

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře