Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyHTC představuje vlastní phablet One max, má ty nejvyšší ambice

HTC představuje vlastní phablet One max, má ty nejvyšší ambice

Společnost HTC dnes oficiálně představila svůj první tabletomobil. Model s názvem One max je vybavený 5,9palcovou obrazovkou s Full HD rozlišením a fotoaparátem s ultrapixely. Do vínku dostal také senzor otisků prstů, přední stereo reproduktory s integrovanými zesilovači a čtyřjádrový procesor Snapdragon 600.

Dostatečný provoz nového telefonu zajišťuje baterie s kapacitou 3300 mAh. Pokud by to někomu nestačilo, může využít stylový obal, který funguje jako kryt a zároveň disponuje dodatečnou baterií o kapacitě 1150 mAh. Jeho doporučenou cenu ale v tuto chvíli neznáme.

Vestavěnou paměť o velikostech 16 GB nebo 32 GB lze rozšířit o dalších 64 GB pomocí microSD karty. Majitelé HTC One max mají navíc exkluzivní možnost získat na dva roky dalších 50 GB prostoru v cloudu služby Google Drive.

Na zadní straně tabletofonu se nachází čtečka otisků prstů, fotoaparát s ohniskovou vzdáleností čočky 28 mm a světelností f/2.0.

Co se týče senzoru otisků, tak uživatelé si mohou nastavit snímání až tří prstů a ke každému přiřadit jednu individuální oblíbenou aplikaci.

HTC One max Glacial Silver Perspective Left

Společně s odhalením One max představuje společnost HTC také novou verzi vlastní uživatelské nadstavby Sense 5.5, která je naroubována na systém Android 4.3 Jelly Bean.

Na českém trhu bude novinka HTC k dostání pouze u vybraných prodejců elektra a mobilních telefonů. O doporučené ceně modelu One max a termínu uvedení na český trh vás budeme včas informovat.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/htconemaxmax/“/]

Zdroj: HTC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře