Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyHTC otevřelo v Praze novou značkovou prodejnu

HTC otevřelo v Praze novou značkovou prodejnu

Výrobce mobilních zařízení HTC otevřel v Praze novou značkovou prodejnu. Ta je zatím v testovacím provozu a do budoucna je plánováno její rozšíření a další využití. Kromě telefonů a ostatní elektroniky nabídne obchod od června například četné originální příslušenství a výhledově také zónu pro studium a práci.

Značková prodejna v pražském centru na adrese Revoluční 17 je zároveň také sběrným centrem servisní společnosti VSP Data.

Ve značkové prodejně v ulici Revoluční si již dnes mohou zákazníci vyzkoušet a zakoupit všechny aktuální modely z portfolia HTC. Nechybí ani nejžhavější novinky v čele s vlajkovou lodí One M9. Od příštího měsíce si na své přijdou i stávající majitelé produktů HTC, kdy bude ve značkové prodejně k zakoupení také příslušenství pro zařízení této značky.

Česká republika jako součást regionu CEE (Střední a Východní Evropa) představuje pro firmy velmi důležitý trh. I z tohoto důvodu se HTC rozhodlo otevřít svou značkou prodejnu právě v Praze. Spolu s otevřením prodejny spustilo HTC také svůj e-shop na adrese www.htcshop-cee.com.

Zatím jen pro Českou republiku, do budoucna ovšem obslouží i další země z regionu CEE. Součástí pražské prodejny bude v budoucnu také hub v prvním patře, jenž bude sloužit především jako místo pro klidnou práci, studium nebo přednášky a školení.

IMG_5326

IMG_5333 IMG_5334 IMAG0413

IMG_5298 IMG_5300 IMG_5303

IMG_5306 IMG_5311 IMG_5312

Zdroj: HTC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře