Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHTC One X v ČR dostává aktualizaci na Android 4.2.2 Jelly Bean...

HTC One X v ČR dostává aktualizaci na Android 4.2.2 Jelly Bean

Po One X+ se pomalu objevuje i softwarový update pro model One X, který přináší Android 4.2.2 Jelly Bean. Aktualizace s číselným označením 4.18.401.2 přináší také novou verzi grafického prostředí Sense a jednoduchý stream informací BlinkFeed. 

V tuto chvíli hlásí dostupnost softwaru uživatelé z nejrůznějších částí Evropy, včetně těch z České republiky.

Nová verze firmwaru pro HTC One X je dostupná metodou OTA, čili vzduchem a má velikost 380 megabajtů.

Podle výpisu aktualizace zahrnuje také automatické náhledy videí v galerii, opravy chyb, navýšení výkonu a vylepšené aplikace Fotoaparát a Galerie.

screenshot_2013-08-19-11-21-561

Zdroj: AndroidCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Já nevím jestli jásat nebo být naštvaný , protože oficiálni aktualizaci JB 4.2.2 na svem HTC ONE X+ , mám už dva dny a zdá se mi pomalejší a při listování tam a zpět se jemně zadrhává navíc se mi zdá že se poměrně rychle vybíjí , žádný widget nebo něco podobného mi to neděla protože i při přehrání celého systému tak se nic nemění , stránky nejdou navíc převíjet dokola což mne taky docela štve a zdá se mi to celkově jako cesta zpátky , launchery k vuli tomu používat nechci , takže za mne mohu napsat ze dávám palec dolu , dle mého názoru byl 4.1.1 lépe odladěný systém a žádne sekani jsem nikdy nepozoroval .

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře