HTC One M9 dostává aktualizaci na Android 5.1 Lollipop


HTC One M9 dostává aktualizaci na Android 5.1 Lollipop

Po Spojených státech začíná One M9, aktuální vlajková loď známého tchajwanského producenta chytrých telefonů, dostávat aktualizaci na Android 5.1 Lollipop také v Evropě, Asii a na Středním východě. Na Twitteru to uvedl Graham Wheeler, ředitel produktů a služeb HTC.

I tentokrát můžete očekávat, že aktualizace bude na jednotlivé smartphony doručována postupně. Proto nezoufejte, pokud upozornění, že update je připraven ke stažení, nedostanete ještě dnes. Je velmi pravděpodobné, že uběhne několik dní až týdnů, než bude nový firmware dostupný pro všechny majitele One M9.

O samotném updatu zatím nemáme bližší informace. Podle starších zpráv by měl přinést opravy chyb, vylepšení výkonu a zkrácení času potřebného k nabití telefonu.

htc-one-m9-6

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.