Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyHTC One M8 dostává aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow

HTC One M8 dostává aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow

Pro majitele smartphonu HTC One M8 máme dobrou zprávu. V průběhu několika málo následujících hodin pro něj bude uvolněna aktualizace na Android 6.0 Marshmallow, který tradičně doplní uživatelské prostředí Sense. Podle zástupců firmy zásadní update vyjde brzy i pro model One M9.

Marshmallow přináší několik užitečných funkcí, jako je například úsporný režim Doze, funkci Now on Tap nebo možnost použít vloženou microSD kartu místo původního interního úložiště. Součástí instalačního balíčku by měla být také nová verze grafické nadstavby Sense.

HTC One M8 se stal evolučním následovníkem modelu M7 a patřil k nejlepším smartphonům roku 2014. Jeho výbava zahrnuje pětipalcový Full HD displej, procesor Snapdragon 801 taktovaný na 2,3 GHz, 2 GB RAM a fotoaparát s dvojicí čoček, díky které dovede pracovat s hloubkou ostrosti snímků.

Samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit také kovové tělo, slušnou výdrž na baterii a kvalitní stereo reproduktory BoomSound. Telefon se začal prodávat s Androidem 4.4 KitKat. První zásadní aktualizaci (s verzí 5.0 Lollipop) dostal loni v lednu.

htc

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře