Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHTC One M8 dostane prostředí Sense 7 společně s Androidem M

HTC One M8 dostane prostředí Sense 7 společně s Androidem M

Po delší době o sobě dal opět vědět tchajwanský výrobce HTC, když prostřednictvím manažera Mo Versiho informoval o plánované aktualizaci uživatelského prostředí Sense pro telefon One M8.

Versi v tweetu uvedl, že v případě modelu One M8 bude přechod na novější verzi nadstavby Sense vázán na Android  M. Jak ale všichni víme, tento operační systém je stále ve vývoji a na první zařízení ze stáje Nexus dorazí nejdříve na podzim. To znamená, že si majitelé loňské vlajkové lodě HTC na vylepšenou nástavbu ještě nějaký čas (čti několik měsíců) počkají.

Sense 7 nabídne uživatelům ještě více možností modifikací a uživatelských vylepšení. Rozhraní například umí analyzovat vaše oblíbené fotky a podle toho přizpůsobovat svůj vzhled. Jeho součástí jsou také témata, která dovolují měnit vizuální vyznění celého systému.

HTC už dříve přislíbilo, že své smartphony bude aktualizovat do 90 dnů ode dne oficiálního vydání nové verze Androidu, ale až čas ukáže, jestli se mu to podaří i v případě nové verze M.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře