Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyHTC nabízí bezplatný kurz mobilního fotografování s Ondřejem Neffem

HTC nabízí bezplatný kurz mobilního fotografování s Ondřejem Neffem

Díky společnosti HTC máte nyní možnost naučit se lépe fotit svým mobilním telefonem. Známý výrobce pořádá akci zvanou Škola mobilní fotografie s Ondřejem Neffem, zakladatelem vůbec prvního českého internetového deníku Neviditelný pes a autorem převážně sci-fi románů. Interaktivní seminář se v Praze uskuteční již příští úterý, tedy 15. září.

Účastníci semináře v první části získají přehled o Deseti pravidlech kultivované fotografie, které Ondřej Neff opírá o svůj Metodický sešit. Ten dostanou všichni účastníci akce. V další části se zaměří na specifika fotografování se smartphonem včetně ovládání fotoaparátu přes displej, plného manuálního nastavení, ale i panoramatické nebo HDR fotografie. Chybět nebude ani část o úpravě fotografií nebo užitečných aplikacích. Lektor klade důraz na praxi, takže seminář je proložen praktickými cvičeními. Poznatky si bude možné ověřit i na fotografování modelky.

Účastníci mohou fotit svými telefony. Na místě si ale pochopitelně budou moct vyzkoušet i vlajkové modely ze stáje HTC (One M9 & One M9+). Škola mobilní fotografie proběhne 15. 9. od 17:30 v Revoluční 17 v HTC Hubu. Pro účast na interaktivním semináři se stačí registrovat zde.

11891197_951530501569769_7882248831721458763_nZdroj: HTC TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře