Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyHTC Myst: Známe specifikace nového oficiálního Facebook telefonu!

HTC Myst: Známe specifikace nového oficiálního Facebook telefonu!

HTC spolupracuje i nadále se společností Facebook na vývoji projektu mobilního telefonu pro stejnojmennou sociální službu. Na trh už se dostalo několik modelů, u uživatelů ale zcela propadly. Za několik měsíců tak dojde nejspíše k představení nového telefonu, který ponese loga obou společností.

Jednat by se mělo o model s kódovým označením Myst_UL, který byl dříve známý jako Opera_UL. Nabídnout by měl výbavu střední třídy.

Procesor Qualcomm MSM8960 s taktom 1,5 GHz doplní grafická jednotka Adreno 305, 1 GB operační paměti, 4,3″ displej s rozlišením 1280 × 750 pixelů a 16GB úložiště pro data.

Dvojice fotoaparátů pak nabídne rozlišení pět, respektive 1,6 megapixelu. Samozřejmostí je přítomnost modulu LTE.

Čím se bude nový model odlišovat od ?běžných? smartphonů, nevíme. Zřejmě sadou předinstalovaných aplikací a také speciálním tlačítkem sloužícím pro rychlý přístup na Facebook.

Dlouhodobě tvrdíme, že podobný projekt nemá smysl a že u uživatelů neuspěje. Bude proto zajímavé sledovat, zda se model Myst, či jakoli jinak se bude jmenovat, dostane nakonec do prodeje.

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře