Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyHTC na Google Play Store přidalo HTC Lock Screen Sense 6

HTC na Google Play Store přidalo HTC Lock Screen Sense 6

Společnost HTC si zvykla updatovat své vestavěné aplikace skrze Google Play Store, což je dobře. Znamená to, že pro zisk nových funkcí nemusíte čekat na úplnou aktualizaci systému.Nyní se nabídka těchto aplikací v Play Store rozrostla o lock screen HTC Sense 6. 

Popis lock screenu na Google Play toho moc neprozrazuje. Dozvíte se z něj pouze to, že potažením po displeji doprava se dostanete k BlinkFeedu a potažením doleva k panelu widgetů.

Jediným výraznějším vylepšením zřejmě je nový mechanismus zabraňující nechtěnému obnovení továrních nastavení. Žádné extra změny vás tedy nečekají a hlavní výhodou proto je právě zmiňovaná možnost v budoucnosti lock screen aktualizovat rychle.

Instalace lock screenu vyžaduje restartování telefonu. Někteří uživatelé hlásí, že telefon se při restartu zacyklil. Zdá se, že se jedná o ojedinělý problém, přesto vás o něm musíme informovat.

lock-screen-htc-sense-1lock-screen-htc-sense

[appbox googleplay com.htc.lockscreen]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře