Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyHrajte se společností Continental o zájezd na mistrovství světa ve fotbale v...

Hrajte se společností Continental o zájezd na mistrovství světa ve fotbale v roce 2014

Koncern Continental AG vyvinul pro podporu sponzoringu MS ve fotbale FIFA 2014 jedinečnou hru ContiRioKick, v rámci níž může každý soutěžit o VIP zájezd na nadcházející fotbalové mistrovství světa v brazilském Rio de Janeiro včetně ubytování, letenek a vstupenek na stadion.

Jednomu z fanoušků na Slovensku se již nyní podařilo získat dva lístky na zápas přímo v Brazílii.

Continental AG jako oficiální sponzor mistrovství připravil hru pro mobilní telefony s platformami iOS i Android. Princip spočívá v nahrávání virtuálních fotbalových přihrávek mezi známými a kamarády, ale i ostatními účastníky zapojenými do hry, které nalezne hráč pomocí funkce „radar“. Ta zobrazuje 11 spoluhráčů z blízkého okolí.

Přihrávku lze do 90 sekund od jejího přijetí buď vrátit zpět stejnému hráči, nebo přeposlat na dalšího, vytvářet tak řetězce přihrávek a sbírat bonusové body. Ty je možno získat i za „speciální přihrávky“, například do cizích zemí nebo pozváním přátel do hry.

Každý hráč se musí na startu zaregistrovat pomocí volitelných údajů, nebo facebookového profilu. Hraje se v měsíčních kolech a vždy na začátku nového měsíce se všechny dosažené body a úspěchy nulují. Každý měsíc se tedy rovná nové šanci pro všechny. Prvních 11 hráčů s nejvyšším skóre se automaticky kvalifikuje do slosování o ceny. Navíc je náhodně vybráno dalších 11 hráčů s nižším skóre, kteří budou do slosování také zařazeni.

Mezi hlavní ceny patří:

  • VIP zájezd pro dvě osoby do Brazílie na vybraný zápas MS včetně ubytování, letenek a vstupenek na stadion
  • Oficiální míč MS 2014 adidas Brazuca
  • Prémiové pneumatiky Continental
  • Další Continental 2014 FIFA World Cup reklamní předměty (tašky, čepice apod.)

Hra probíhá od července 2013 do května 2014. Více informací naleznete na www.conti-online.cz.

iOS verzi stahujte ZDE

[appbox googleplay de.ffm.syzygy.conti.riokick&hl=cs]

ContiRioKick2 ContiRioKickZdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře