Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHra roku se blíží! Red Dead Redemption 2 už zná hardwarové požadavky!

Hra roku se blíží! Red Dead Redemption 2 už zná hardwarové požadavky!

Necelý měsíc zbývá do vydání nejočekávanější počítačové hry letošního roku a tak nyní došlo k tomu, na co jsme všichni dlouho čekali. Studio Rockstar zveřejnilo minimální a doporučené požadavky. Otázka tedy zní: utáhne váš stroj špičkovou kovbojku?

Už na konzolích Red Dead Redemption 2 vypadá velmi dobře, ale verze pro počítače vizuální zážitek posune ještě o laťku či dvě výš. Z informací umístěných na webu vývojářů vyplývá, že hra bude podporovat rozlišení 4K, technologii HDR a více monitorů, širokoúhlé monitory i rychlejší obnovovací frekvence.

Detailnější budou textury postav i okolního světa a počítat prý máme také s větší vykreslovací vzdáleností a mnohem lepší hrou světla a stínů. Na počítačích Red Dead Redemtion 2 bude zkrátka vypadat mnohem lépe než na konzolích.

Mimo to vývojáři také prozradili, že se v příběhovém režimu objeví tři bonusové mise a aby toho nebylo málo, uveřejnili i několik obrázků z počítačové verze.

Minimální nároky:

OS: Windows 7 – Service Pack 1 (6.1.7601)
Procesor: Intel Core i5-2500K/AMD FX-6300
RAM: 8 GB
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB/AMD Radeon R9 280 3 GB
Místo na disku: 150 GB

Doporučená sestava:

OS: Windows 10 – April 2018 Update (v1803)
Procesor: Intel Core i7-4770K/AMD Ryzen 5 1500X
RAM: 12 GB
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB/AMD Radeon RX 480 4 GB
Místo na disku: 150 GB

K rukám počítačových hráčů se Red Dead Redemption 2 dostane 5. listopadu. Studio Rockstar již dříve oznámilo, že všichni ti, kteří si titul od 9. října předobjednají skrze klienta Rockstar Games Launcher, se mohou těšit na zajímavé bonusy.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře