Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBohemia Interactive vydává důležitý update pro shoot ‚n‘ loot akci Vigor

Bohemia Interactive vydává důležitý update pro shoot ‚n‘ loot akci Vigor

České herní studio Bohemia Interactive oznámilo vydání aktualizaci pro svou hru Vigor. Ta přináší důležité novinky a nový herní obsah pro už tak obsáhlý titul. Konkrétně nabídne zcela novou mapu Brodalen Bridges, herní event nazvaný Burried Cache, nové zbraně, vytrvalost postav, detekci team killerů a mnoho menších úprav a oprav.

Mapa Brodalen Bridges s výrazně vertikálním profilem nabídne hráčům nové strategické možnosti a zcela jinou hratelnost, než na kterou byli doposud zvyklí. V módu Buried Cache se náhodně objevují polaroidy navádějící hráče na místo s ukrytým pokladem. Pokud se outlanderovi podaří rozpoznat lokaci skryté truhly, bude odměněn jejím bohatým obsahem. 

Do hry přibyly také nápovědy a tipy při načítání, které hráčům pomohou získat další užitečné informace o hře. Nově nechybí ani detekce team killerů či prvek Stamina Additives. Díky němu hráči pocítí tíhu nesených předmětů a vybavení.

Update 1.1: Bridges dále přináší:

– nové barevné varianty kosmetických doplňků
– vyvážení hratelnosti v modu challenges
– nové zbraně
– změny v kameře a pohybu (konkrétně animace Iventory Load a Machine Gun stance)
– změny u vychýlení, rozsahu a intenzity zpětného rázu zbraní
– shooting range refactor
– přepracování systému lootingu
– zjednodušení Store rarities

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře