Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMen In Black 3 pro Android: osud agentů i planety Země je...

Men In Black 3 pro Android: osud agentů i planety Země je zase v ohrožení

Protože se do kin chystá již třetí pokračování filmu Muži v černém, uvedl Gameloft do Google Play s předstihem stejnojmennou hru. Osud lidstva je ve velkém nebezpečí. Vy tak budete muset vůbec poprvé v historii trénovat agenty MIB, tajné neoficiální organizace dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, abyste mezigalaktické roztržce zabránili.

Ale nebojte se, nebudete v tom sami. V tomto nelehkém úkolu vám pomohou agenti O, K a mopslík Frank, a také řada populárních a méně populárních zbraní, například Neuralyzer, Deatomizer nebo Noisy Cricket.

S nepřátelskými mimozemšťany budete bojovat v různých částech New Yorku (např. v Brooklynu, na Times Square nebo v Central Parku) v časovém období mezi lety 1969 až 2012.

Hra je dostupná zdarma, avšak je v ní implementován systém mikrotransakcí, takže se placení během hraní asi stejně nevyhnete.

Men In Black 3: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře