Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHonor spouští kampaň „Jízda s Evou“, vyhrát můžete špičkový smartphone Honor...

Honor spouští kampaň „Jízda s Evou“, vyhrát můžete špičkový smartphone Honor 7

Soutěž o telefony a příslušenství značky Honor odstartovala v pondělí 5.10. na webových stránkách www.jizdasevou.cz. Nová tvář značky, olympijská vítězka Eva Samková, se aktivně zapojuje do celé výzvy a podstoupí odvážnou sázku. Sama se totiž zavázala k tomu, že se zlepší na tréninkové trati. Soutěžící mají možnost tipovat, za jak dlouho ji Samková na svém snowboardu nakonec zajede.

Autor nejpřesnějšího tipu vyhraje nový smartphone Honor 7. Hraje se však také o Honor 4C nebo selfie tyče.

„Kromě soutěže a sázek na webu mohou její snažení fanoušci průběžně sledovat také na sociálních sítích. Platí, že čím více fanoušků se do soutěže a výzvy zapojí, tím více je ve hře a o to zajímavější bude sázka s Evou. Pokud trať v čase, ke kterému se „hecla“, nezajede, bude muset splnit šílenou výzvu, kterou jí fanoušci zadali,“ říká k soutěži Tomáš Veselý, Marketing & e-Commerce manager značky Honor pro střední Evropu.

Ke kampani vzniklo několik videí, která se na webových stránkách průběžně objevují. Zajímavostí je, že videa vznikala na dvou kontinentech a celkem ve třech zemích (Nový Zéland, Švýcarsko, Česká republika). Žádný jiný český reklamní spot také nebyl realizovaný v nadmořské výšce 3500 m.n.m. Unikátní v České republice je také princip sázky s fanoušky.

Spolupráci s Evou Samkovou coby svou tváří v České a Slovenské republice oznámila značka Honor v polovině září, když na místní trh uvedla nový smartphone Honor 7.

honor_Samkova1

honor_Samkova2 honor_Samkova

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře