Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyHonor slaví narozeniny a pro zákazníky proto zlevňuje další telefony

Honor slaví narozeniny a pro zákazníky proto zlevňuje další telefony

V říjnu slaví Honor už své třetí narozeniny od uvedení na náš trh. A po celý říjen budou fanoušci značky slavit společně s ní. Mezi první dárky, které firma rozdává, patří trvalá sleva smartphonů Honor 8 Pro a Honor 8 Premium. Kromě toho se mohou fanoušci těšit na soutěže na sociálních sítích nebo v médiích.

Hlavním lákadlem Honoru 8 Pro je QHD (2 560 × 1 440 px) displej s úhlopříčkou 5,7 palce a 6 GB operační paměti v kombinaci s výkonným procesorem Kirin 960. Telefon je také vybaven třemi fotoaparáty. Vedle jednoho na čelní straně tak nalezneme další dva na té zadní. Jeden se stará o zachycení barev, druhý pak o co nejvěrnější detaily snímaného obrazu – toho výrobce docílil tak, že použil monochromatický senzor.

Jako operační systém slouží Android 7.0 s uživatelským prostředím EMUI 5.1, které je bližší čistému Androidu, včetně přepracované notifikační lišty a rychlých odpovědí na upozornění.  Nezapomnělo se ani na slot pro paměťové karty, čtečku otisků prstů či baterii se slibnou kapacitou 4 000 mAh.

Druhým zlevněným smartphonem je Honor 8 Premium, který na rozdíl od klasického Honoru 8 disponuje 64GB interní pamětí. K dalším přednostem tohoto modelu patří duální fotoaparát, rychlá čtečka otisků prstů kombinovaná s programovatelným tlačítkem smartkey nebo 5,2palcový Full HD displej. Telefon zaujme také svým designem, kterému kralují skleněná záda s 3D efektem.

Honor 8 Pro je nově v prodeji za 13 990 Kč (původně za 15 990 Kč), Honor 8 Premium potom za 9 990 Kč (původně za 10 990 Kč).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře