Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHonor Play se dnes večer bude prodávat jen za necelých 1 100...

Honor Play se dnes večer bude prodávat jen za necelých 1 100 korun

Chytrý telefon od Honoru se skvělým výkonem se bude dnes večer prodávat za pouhých 1 077 korun, můžete ho tedy získat o 88 procent levněji. Jak jistě tušíte, odvážný experiment obchodu CZC.cz bude mít nějaký háček. K dispozici je jen 29 kusů, přičemž každý zájemce si může pořídit pouze jeden kus. Celá akce se spustí ve 20:22 hodin.

Vůbec poprvé za svou dvacetiletou historii letos CZC.cz nechává na Black Friday své zákazníky, aby sami u vybraného zboží určili, jakou cenu jsou ochotní zaplatit. Na úvod fanoušci na Facebooku stanovili akční cenu elektrické koloběžky Xiaomi.

Ta se prodávala za pouhých 262 Kč a tak nebylo překvapením, že rekordní sleva přilákala na e-shop v jednom okamžiku téměř 25 000 lidí a zbořila web. Podobný zájem se dá očekávat i dnes večer. Pokud chcete zkusit štěstí a získat Honor Play doslova za hubičku, klikněte sem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře