Cyber Monday na Google Play: levnější je Samorost 3 i Farming Simulator 18


Cyber Monday na Google Play: levnější je Samorost 3 i Farming Simulator 18

Překrásná česká adventura pro každého Samorost 3, která těží především ze strhujícího zpracování, je v rámci akce Cyber Monday dostupná za pouhých 20 korun. Běžná cena v Google Play je přitom 99 korun.

Samorost 3 je dobrodružná animovaná hra plná hlavolamů a miniher od tvůrců Machinária a Botaniculy. Na kosmické výpravě prozkoumáte devět planetek, poznáte jejich podivné obyvatele a rozlousknete záhadu kouzelné flétny.

Titul vznikal řadu let a pouhý den po vydání na Steamu se katapultoval do čela žebříčků. Umístil se na prvním místě jako nejprodávanější titul a zároveň se stal také nejpopulárnější nově vydanou hrou.

Levněji dnes můžete zakoupit i simulátor farmaření Farming Simulator 18, který dočasně stojí jen 27 Kč (původní cena činí necelých 130 Kč).

Samorost 3
Samorost 3
Vývojář: Amanita Design
Cena: 99,00 Kč
Farming Simulator 18
Farming Simulator 18
Vývojář: GIANTS Software
Cena: 119,99 Kč

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.