Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyHonor MagicWatch 2 už koupíte i v Česku. Mají perfektní výdrž a...

Honor MagicWatch 2 už koupíte i v Česku. Mají perfektní výdrž a líbivý vzhled

Společnost Honor začala v uplynulých dnech s prodejem chytrých hodinek MagicWatch 2, které se chlubí až dvoutýdenní výdrží, všemožnými sportovními funkcemi a voděodolností do hloubky 5 ATM. Vyzdvihnout si zaslouží také příznivá cenovka. I proto novinka nadchne nejednoho aktivního uživatele.

Trhu chytrých hodinek v současnosti kraluje Apple, ale na paty mu pomalu začínají šlapat ostatní výrobci včetně společnosti Honor. Ta uvedla na tuzemský trh minulý týden chytré hodinky MagicWatch 2, které se zaměřují hlavně na lidi se zdravým životním stylem.

Hodinky podporují až 15 režimů cvičení včetně 8 outdoorových a 7 indoorových sportů od běhu venku, turistiky, cyklistiky, triatlonu až po plavání, volný trénink nebo cvičení na veslovacím trenažéru. Kromě 15 fitness režimů nabízí také 13 profesionálních běžeckých režimů od začátečníka po profesionála.

MagicWatch 2 jsou navrženy také pro všechny milovníky vodních sportů, kteří chtějí sledovat každý pohyb ve vodě – od počtu bazénů až po šnorchlování v moři. Zvládnou i potápění až do hloubky 50 m a během plavání mohou sledovat srdeční rytmus, SWOLF, vzdálenost, spálené kalorie i rychlost.

Díky technologii TruSleep 2.0 dokáží hodinky sledovat a diagnostikovat 6 běžných poruch spánku a zároveň poskytnout více než 200 doporučení na zlepšení jeho kvality. MagicWatch rovněž monitorují úroveň stresu a měří uživatelův srdeční tep po celý den.

Co se týče zpracování MagicWatch 2, tak samotné tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli 361L. K dispozici jsou ve dvou verzích – 46 a 42 mm. Displej má velikost 1,4 palců a 1,2 palců. V obou případech se jedná o AMOLED panel s jemností 326 pixelů na palec (ppi), u většího modelu je rozlišení 454 × 454 pixelů, u menšího 390 × 390 px.

 

Dobré je, že prostřednictvím Bluetooth umí hodinky uskutečňovat a přijímat hovor prostřednictvím sluchátek nebo vestavěného reproduktoru a mikrofonu. Na displeji se také po propojení s telefonem zobrazí upozornění z SMS zpráv, e-mailů nebo kalendáře, a samozřejmě i notifikace ze sociálních sítí. Mozkem MagicWatch 2 je čip Kirin A1.

Honor MagicWatch 2 jsou v České republice k dostání za 4 999 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře