Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyHonor 6X byl potvrzen. Bude mít 5,5" displej, osmijádrový procesor a duální...

Honor 6X byl potvrzen. Bude mít 5,5″ displej, osmijádrový procesor a duální foťák

Huawei pro milovníky chytrých zařízení chystá další zajímavý přístroj – Honor 6X . Právě takové je označení smartphonu, který prošel čínskou obdobou Českého telekomunikačního úřadu. Známe tak vzhled i detaily ohledně výbavy.

Tvarově je model Honor 6X trochu podobný iPhonu 4/4S, a to hlavně z boku, kde najdeme kovový rámeček a zepředu. Na přední straně telefonu se rozprostírá 5,5 palce velký dotykový displej, jehož rozlišení velmi pravděpodobně bude 1 920 × 1 080 pixelů.

Smartphone poběží pod Androidem a pohánět jej bude osmijádrový procesor Kirin. Operační paměť bude servírována ve velikosti 3 GB, uživatelská paměť pak bude velká 32 GB. Svá data ale budou moci majitelé ukládat také na microSD kartu.

Fotomaniaky potěší duální fotoaparát, díky kterému bude možné kdykoli upravovat hloubky ostrosti snímků. Focení za šera a ve tmě napomůže blesk, který je tvořen dvěma diodami. Jedna je chladná, druhá má teplejší barvu. Osvětlení snímané scény díky tomu bude mnohem přirozenější a příjemnější.

Cena ani předběžné datum uvedení smartphonu do prodeje nebyly zatím zveřejněny. Na pultech obchodů bychom se s Honorem 6X ale měli dočkat ještě do konce roku.

1

2

3

4

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Velice zajímavý prvek je duální fotoaparát. Jsem zvědavý jak to bude v reálu fungovat. Huawei tímto modelem atakuje svůj Honor 6. Je otázka ,jak bude nastavena cena. Využili byste tuto funkci a myslíte si, že má šanci na to stát se do budoucna standardem?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře