Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyHonor 6X je nyní k dostání za výhodnější cenu

Honor 6X je nyní k dostání za výhodnější cenu

Fanoušci značky Honor, a to zejména modelu Honor 6X, ocení jistě následující zprávu. Až do 31. července, nebo do vyprodání zásob, je tento smartphone k dostání za sníženou cenu 6 490 Kč. Běžná cena je přitom 6 990 Kč.

Kvalitní budgetový telefon, jakým Honor 6X bezesporu je, má jemný 5,5palcový Full HD displej s rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů, 3 GB operační paměti a 32GB interní úložiště.

Samozřejmostí je kompletní konektivita včetně LTE a NFC a nechybí také to nejdůležitější – duální foťák. Pod dvojicí čoček umístěných na zadní straně mobilu se přitom skrývají dva zcela různé snímače. Ten hlavní má světelnost f/2.2 a rozlišení 12 Mpx , druhý jen jen 2Mpx a slouží hlavně ke sběru informací o hloubce ostrosti obrazu.

V další výbavě Honoru 6X nechybí 3 340mAh akumulátor slibující dlouhou výdrž, odladěný Android s uživatelskou nadstavbou EMUI či funkce dualSIM, ve smartphonu se tedy nacházejí dva šuplíčky pro SIM.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře