Honor 6X je nyní k dostání za výhodnější cenu


Honor 6X je nyní k dostání za výhodnější cenu

Fanoušci značky Honor, a to zejména modelu Honor 6X, ocení jistě následující zprávu. Až do 31. července, nebo do vyprodání zásob, je tento smartphone k dostání za sníženou cenu 6 490 Kč. Běžná cena je přitom 6 990 Kč.

Kvalitní budgetový telefon, jakým Honor 6X bezesporu je, má jemný 5,5palcový Full HD displej s rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů, 3 GB operační paměti a 32GB interní úložiště.

Samozřejmostí je kompletní konektivita včetně LTE a NFC a nechybí také to nejdůležitější – duální foťák. Pod dvojicí čoček umístěných na zadní straně mobilu se přitom skrývají dva zcela různé snímače. Ten hlavní má světelnost f/2.2 a rozlišení 12 Mpx , druhý jen jen 2Mpx a slouží hlavně ke sběru informací o hloubce ostrosti obrazu.

V další výbavě Honoru 6X nechybí 3 340mAh akumulátor slibující dlouhou výdrž, odladěný Android s uživatelskou nadstavbou EMUI či funkce dualSIM, ve smartphonu se tedy nacházejí dva šuplíčky pro SIM.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.