Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyHonor 3C se dočká velkého updatu operačního systému a uživatelského prostředí v...

Honor 3C se dočká velkého updatu operačního systému a uživatelského prostředí v lednu příštího roku

Smartphone Honor 3C se začátkem příštího roku dočká zásadních aktualizací. Obdrží totiž novou verzi uživatelského prostředí EMUI 3.0, stejně jako update operačního systému Android. Obě aktualizace budou k dispozici ke stažení automaticky přímo skrze systémová upozornění v telefonu.

Verzi operačního systému Android 4.2 Jelly Bean, se kterou jde smartphone do prodeje, nahradí novější Android 4.4 s kódovým označením KitKat. Majitelé mobilního telefonu Honor 3C se díky tomu mohou těšit zejména na svižnější chod aplikací a delší výdrž baterie na jedno nabití (až o třetinu), díky lepší energetické správě nového systému.

Stejně jako vlajková loď Honor 6 se i smartphone Honor 3C na konci ledna dočká obměny uživatelského prostředí. Oproti předcházející verzi přinese nová podoba uživatelského prostředí EMUI 3.0 celkem 845 vylepšení, která reflektují zpětnou vazbu 10 milionů uživatelů. Kromě modernizovaného vzhledu, který zaujme na první pohled, se podstatných změn dočkala také správa kontaktů a upozornění. Update rovněž podstatně usnadní ovládání telefonu jednou rukou.

Aktualizací operačního systému Android a uživatelského prostředí EMUI se uživatelé dočkají do konce ledna 2015. Stažení jim bude nabídnuto automaticky skrze systémová upozornění přístroje.

product

06Zdroj: Honor TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře