Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyHollywoodský herec Tom Hanks vydal vlastní aplikaci pro iPady

Hollywoodský herec Tom Hanks vydal vlastní aplikaci pro iPady

Za aplikací Hanx Writer opravdu stojí známý americký herec, kterého proslavil především film Forrest Gump, kde si zahrál opožděného dobráka, který se vždy náhodou přichomýtl k historické události.

Tom Hanks se nejspíš odmítá smířit s dnešní dobou elektroniky a pokroku a proto přichází se zajímavou aplikací Hanx Writer. Jedná se o jednoduchý textový editor pro iPady vizualizovaný do podoby mechanického psacího stroje, ve kterém si můžete psát poznámky a následně je sdílet nebo tisknout.

Za menší poplatek lze podobu kláves měnit, nicméně i základní verze vypadá docela působivě. Komu se stýská po nostalgickém zvuku klapání při úhozech manuálních psacích strojů, ten si Hanx Writer zamiluje.

Aplikace nevznikla náhodou. Je totiž všeobecně známo, že Tom Hanks má doma rozsáhlou sbírku plně funkčních ručních psacích strojů. Kdysi jej prý nic neuspalo spolehlivěji, než když sekretářka ťukala do stroje a nesmyslně přepisovala články z novin.

[appbox appstore id868326899]

1 2

3 4 5

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře