Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyHledají se nejlepší české a slovenské aplikace pro mobily a tablety

Hledají se nejlepší české a slovenské aplikace pro mobily a tablety

Ve středu 1. března odstartoval sedmý ročník ankety Mobilní aplikace roku. Pokud jste narazili na nějaké zajímavé, užitečné, nebo třeba jen zábavné, aplikace pro smartphony a tablety z produkce českých a slovenských vývojářů, dejte o nich vědět a nominujte je. Čas máte až do 29. března.

Jediné, co musíte udělat, je vyplnit krátký online formulář, který najdete na webu ankety Mobilní aplikace roku 2017. Své projekty mohou samozřejmě nominovat i samotní vývojáři, provozovatelé či jejich výrobci.

Mobilní aplikace můžete letos nominovat v následujících devíti kategoriích:

Aplikace pro lepší svět
E-commerce aplikace
Klientský servis
Média
Hry
Životní styl
Novinka roku
Počin roku
Marketingová inspirace

Čím více nominačních hlasů aplikace dostane, tím větší šance je, že se dostane do následující fáze hlasování, které proběhne v období od 18. dubna do 22. května. Veřejnost rozhodne o finálním pořadí v prvních sedmi kategoriích a o absolutním vítězi ankety. Aplikace, která získá absolutně nevyšší počet hlasů, se stane Mobilní aplikací roku 2017.

Své ceny bude letos udělovat i odborná porota. Ta udělí cenu v kategorii Marketingová inspirace a cenu za Počin roku. Navíc se rozdají další dvě speciální ocenění, a to Zvláštní cenu Dobrého webu a Zvláštní cenu Nejpřístupnější aplikace.

Výsledky pak budou vyhlášeny 14. června na setkání COMMUNICATION WEDNESDAY. Vývojář vítězné aplikace získá bannerovou kampaň na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 000 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře