Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyHlavním cílem Applu je uvádět na trh skvělé produkty, nikoli vydělávat peníze,...

Hlavním cílem Applu je uvádět na trh skvělé produkty, nikoli vydělávat peníze, tvrdí Jonathan Ive

Jonathan Ive, hlavní designér americké společnosti Apple, který se nedávno stal Rytířem Řádu britského impéria (KBE) a je zodpovědný za design iPodu, iPhonu a iPadu, se v pondělí na summitu British Embassy’s Creative rozpovídal o prodejní strategii Applu.

Nejzajímavější část jeho projevu zahrnovala vysvětlení, jak Apple vidí své poslání v mobilním byznysu. Na rozdíl od toho, co si asi myslí většina z vás, Ive tvrdí, že pro vedení z Cupertina nejsou zisky zase až tak důležité. Guru designu vysvětluje, že se Apple především soustředí na to, aby byl inovativní a mohl tak na trh uvádět skvělé produkty.

?Jsme opravdu potěšeni našimi příjmy, ale naším hlavním cílem není vydělávat peníze. Zní to sice trochu prostořece, ale je to tak. Našim cílem, a co nás mimo jiné také těší a naplňuje, je uvádět na trh výborné produkty. Pokud se nám to daří a lidem se líbí, pak vyděláváme i peníze,? řekl Ive.

 

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře