Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyChybí vám Adobe Flash na Androidu 4.1 Jelly Bean? Máme pro vás...

Chybí vám Adobe Flash na Androidu 4.1 Jelly Bean? Máme pro vás řešení!

Pro zařízení s Androidem 4.1 Jelly Bean už není Flash Player dostupný. Adobe již před několika měsíci avizovalo, že s vývojem Flashe pro mobilní zařízení skončí. Už v případě Androidu 4.0 hrozilo, že s Flashem bude problém, nakonec se to ale nepotvrdilo. Stalo se tak až v případě nejnovější verze Jelly Bean.

Adobe Flash má poměrně hodně zastánců, ale ještě více hlasitých odpůrců. Zmiňme například zesnulého Steva Jobse, který o něm tvrdil, že je nespolehlivý a pro mobilní zařízení nevhodný. A takových je více.

Od 15. srpna již Flash Player nelze najít ke stažení v obchodě Google Play. Jenže co s tím, pokud jej při každodenním používání vašeho smartphonu potřebujete? Inu, řešení je jednoduché. Postačí vám z fóra XDA stáhnout upravený APK soubor a do zařízení jej nainstalovat.

Dále je také nutné mít nainstalovaný webový prohlížeč, který Adobe Flash podporuje ? osobně vám doporučuji upravený Dolphin Browser.

Nepřehlédněte:

A jak se k Flashi vůbec stavíte? Potřebujete ho, nebo jste mu již definitivně dali sbohem? Dejte nám vědět v diskuzi pod článkem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře