Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyHitman: Sniper pro Android a iOS je nyní k dispozici za nejnižší...

Hitman: Sniper pro Android a iOS je nyní k dispozici za nejnižší cenu

Chtěli byste si pořídit skvělou AAA hru za nízkou cenu? Potom nadešel váš čas! Hitman: Sniper je v obchodech Google Play Store a Apple App Store za historicky nejnižší cenu.

Hitman: Sniper je celý o zabíjení lidí. Přitom se ale nejedná o střílečku v klasickém stylu jako například Unkilled, ale o odstřelovačskou hru. V praxi to vypadá tak, že si s holohlavým agentem 47 stoupnete na vršek, skrze hledí odkoukáte, co se děje v protilehlé vile, no a v příhodnou chvíli vystřelíte, abyste popravili nepohodlné svědky, mafiány, nebo ochranku, která vás odhalí.

Hra ale není tak primitivní, jak se může jevit na první pohled. Chytrým výstřelem nepřítele můžete popravit tak, aby o vás nikdo nevěděl ani po nálezu mrtvoly. Některé protivníky tak zabije zkrat elektriky, jiné odstraníte výbuchem olejové lampy atd.

Hitman: Sniper je poměrně nápaditá hra, i když nám trošku vadilo, že se v ní pořád vracíte do jednoho místa (lokace). Na druhou stranu, za cenu 1,99 € (cca 60 korun) lze i tuto chybičku odpustit.

[appbox googleplay com.squareenixmontreal.hitmansniperandroid&hl=cs]

[appbox appstore 904278510]

Hitman-Sniper-Hitting-the-gas-lamp

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře