Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyHearthstone získá masivní expanzi The Grand Tournament

Hearthstone získá masivní expanzi The Grand Tournament

Populární karetní hra Hearthstone od Blizzardu dostane co nevidět rozšíření The Grand Tournament. Přinést by mělo skvostných 132 nových karet a obměněné hrací pole. Vydání je naplánováno na srpen a na všechny platformy dorazí ve stejnou chvíli.

Spojujícím tématem nadcházející expanze je velký turnaj, který byl uspořádaný mezi Aliancí a Hordou s cílem najít toho nejlepšího bojovníka. Takže můžete čekat rytíře a bijce ze všech možných ras a samozřejmě i obrovský kopec zábavy. V souvislosti se zařazením rozšíření do prostředí turnaje dojde také ke změně hrací plochy.

Hearthstone čerpá tematicky z univerza Warcraft a v současnosti patří k nejúspěšnějším on-line sběratelským kartičkám. Rozšíření The Grand Tournament by mělo být dostupné v průběhu srpna. Už od příštího týdne si však hráči budou moci s předstihem zakoupit 50 boosterů (balíčků s náhodnými kartami), které vyjdou v akci na 44,99 eur, tedy zhruba 1 250 korun.

Bonusem pro kupující bude tematický přebal. Karty samotné hráči získají pochopitelně ale až po oficiálním vydání datadisku. Jakmile se tak stane, Blizzard cenu balíčků okamžitě zdvojnásobí na zhruba 2 500 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře