Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyChytrá bunda BauBax: Umí spoustu šikovných věcí, na KickStarteru se z ní...

Chytrá bunda BauBax: Umí spoustu šikovných věcí, na KickStarteru se z ní stal hit

Kickstarter má nový hit. Stala se jím chytrá cestovní bunda od společnosti BauBax. Tato bunda má 15 šikovných funkcí a jedná se tak o skvělého společníka všude na cesty. 

Chytrá bunda obsahuje nafukovací cestovní polštářek za hlavu, škrabošku, rukavice proti zimě, nebo šikovné kapsičky pro smarphone, nabíječku a sluchátka. I přes hromadu užitečných funkcí si však stále drží vzhled odpovídající všem aktuálním módním trendům.

V současné chvíli jsou k dispozici 4 různé druhy bundy a to v pánském i dámském provedení – k dispozici je bunda ve vzhledu větrovky, svetru, běžné bundy a elegantního kabátu. Příspěvek, který vám zajistí jeden z prvních kusů oblečení, se pohybuje od 99 dolarů výše.

Autoři v kampani původně žádali 20 000 dolarů. Aktuálně mají na kontě přes 2,6 milionů dolarů a tato částka každou minutou roste. Do konce kampaně přitom zbývá ještě 38 dní, takže se dá čekat, že na bundu se ještě nějaký ten milion vybere.

Jak se vám bunda od BauBax líbí? Přispějete na ni taky?

https://www.youtube.com/watch?v=5p-uFmjLYEA

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře