Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHearthstone Heroes of Warcraft oficiálně i pro smartphony s Androidem

Hearthstone Heroes of Warcraft oficiálně i pro smartphony s Androidem

Vydavatelství Blizzard oficiálně vydalo pro smartphony s Androidem velmi návykový titul Hearthstone, jenž čerpá z fantasy univerza Warcraft. Hra je k dispozici zdarma.

Hearthstone Heroes of Warcraft staví na duelu dvou hráčů, kteří vykládají na hrací desku monstra, sesílají kouzla a všemi dostupnými prostředky se snaží zničit protihráčova hrdinu.

Hra se na Android dostala už v prosinci loňského roku, avšak byla optimalizována pouze pro tablety. Díky jednoduchému hacku ji sice bylo možné rozběhat i na telefonech, k ideálnímu hernímu zážitku to ale mělo daleko. Na malých displejích bylo problém karty správě rozeznat, případně vidět přesně co se děje.

Nová verze pro smartphony proto přichází s řadou úprav uživatelského rozhraní. Řada prvků se přesunula na jiné místo, jsou lépe dostupné a ovladatelné.

Protože je Hearthstone Heroes of Warcraft karetní hra, nejsou hardwarové požadavky nijak krvavé. Abyste si zahráli, potřebujete telefon s 1 GB RAM a Androidem ve verzi minimálně 4.0. Na webových stránkách Blizzardu najdete seznam ověřených zařízení, kompatibilních jich ale určitě bude mnohem víc.

[appbox googleplay com.blizzard.wtcg.hearthstone]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře