Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyHardwarová specifikace Nubie X8 odhalena!

Hardwarová specifikace Nubie X8 odhalena!

Na zahraničních serverech se objevily nové informace o připravovaném phabletu Nubia X8. Z nich vyplývá, že přístroj bude nabízen hned v několika variantách, které se od sebe budou lišit výbavou.

Základní Nubia X8 Lifestyle má dostat velký 6,4palcový Full HD displej, Snapdragon 650, 3 GB operační paměti a 16 GB prostoru pro data.

Dalším modelem, s nímž bychom se měli v obchodech setkat, je Nubia X8 Standard Edition. Tento telefon bude o poznání výkonnější – v jeho nitru bude tepat Snapdragon 820. Další parametry už by však měly zůstat stejné, tedy opět nemají chybět 6,4palcový displej s Full HD rozlišením, 3 GB RAM a 32GB uživatelská paměť.

Velmi dobře vybavená Nubia X8 High Edition pak má přijít se 4GB operační pamětí, 64GB úložištěm a Quad HD displejem. A aby toho nebylo málo, tak se spekuluje také o příchodu modelu X8 PPT, u nějž by mělo dojít k nasazení zbrusu nového procesoru Snapdragon 823 a 6 GB RAM.

Prozatím se neví, kdy k představení telefonů dojde, ale protože různých úniků poslední dobou přibývá, mohli bychom se premiéry nové Nubie dočkat už během následujících několika týdnů.

3

1

2

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře