Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHappy Plugs uvede sluchátka pro fandy kapely Thirty Seconds To Mars

Happy Plugs uvede sluchátka pro fandy kapely Thirty Seconds To Mars

Švédská módní a lifestylová značka Happy Plugs oznamuje uvedení sluchátek TRIAD, která vzdávají hold rockové kapele Thirty Seconds To Mars. Jedná se o vylepšenou verzi pohodlných sluchátek v oblíbené variantě „špunty“.

Sluchátka nabízejí tři velikosti špuntů do uší tak, aby sedly skutečně každému, ovládání pro přehrávání hudby a mikrofon pro hands-free hovory. Někoho možná potěší také rozpoznatelné balení, které bylo oceněno v kategorii obalového designu.

Do každého balení sluchátek edice kapely Thirty Seconds To Mars byl navíc schován zlatý kupon s možností vyhrát osobní setkání s kapelou na jejich vystoupení.

Od pondělí 23. března bude tato limitovaná edice se zlatým kuponem k dostání i v České republice. Doporučená cena je 999 korun.

59a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Na různých stránkách se uvádí že budou k dodání ode dneška i v ČR, dokonce i za jakou cenu. Ale nikde se už neuvádí v jakých obchodech. Zatím jsem je teda nikde nenašla…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře