Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHappy Plugs: Stylová sluchátka ze Švédska jako skvělý módní doplněk

Happy Plugs: Stylová sluchátka ze Švédska jako skvělý módní doplněk

Firma Balao přináší do Česka mobilní příslušenství Happy Plugs, které zahrnuje škálu moderních barevných sluchátek, kabelů a krytů mobilních telefonů. Sluchátka jsou k dispozici ve dvou různých provedeních, které známe pod pojmy „pecky“ a „špunty“.

Většinu barev sluchátek kopírují také kabely a kryty k vybraným mobilním telefonům a tabletům.

Sluchátka a kabely Happy Plugs poznáte okamžitě nejen podle široké škály jejich barevných provedení, ale také podle krásné minimalistické krabičky. Sluchátka jsou balena tak, aby na první pohled připomínala dvě noty na notové osnově.

Sada módních doplňků je základem vybavení každého moderního člověka. Drobný, ale výrazný doplněk dokáže neuvěřitelně doladit celkový dojem. Proč bychom si ráno, kdy si vybíráme co na sebe, měli nakonec volit jen mezi bílými nebo černými sluchátky? Výsledný outfit dělají přece maličkosti. Nyní můžete vybírat ze šestnácti pečlivě zvolených barev Happy Plugs.

V akuální nabídce najdete sluchátka v pastelově žluté, zelené, oranžové, růžové, levandulové, fialové, cerise a červené barvě, kterou doplňuje tyrkysová a další dva odstíny modré a samozřejmě nepostradatelná černá a bílá. Výjimečný pocit pak na první pohled získáte z lesklé stříbrné, zlaté a nejnovější červenozlaté.

To vše podtrhují pouzdra pro mobilní telefony iPhone 5/5S, 5C a Samsung Galaxy S4 ve stejných barvách kromě obou zlatých a stříbrné a kabely v devíti barvách. Dolaďte outfit, kombinujte barvy, hrajte si, zkoušejte.

Barvy Happy Plugs nejsou jen o náhodném výběru. Stylisté Happy Plugs pečlivě studují módní trendy a nabízejí zákazníkům ty aktuálně nejstylovější doplňky. Každé roční období uvádějí nové módní barvy, které jsou pečlivě vybírány podle nejnovějších trendů. Módní doplňky Happy Plugs byly nominovány na nejprestižnější módní ocenění ve Švédsku Guldknappen v roce 2013.

Mobilní příslušenství Happy Plugs je nyní k dostání v obchodech Alza.cz, Mall.cz, iWant, iStyle, iStores, Zoot.cz, Mobil Pohotovost a dalších.

159Happy Plugs Turquoise 01Happy Plugs Orange 01Happy Plugs Gold 01Happy Plugs Black 04

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře