Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAAA pecka Assassin's Creed Pirates je zdarma ke stažení na App Store

AAA pecka Assassin’s Creed Pirates je zdarma ke stažení na App Store

Chtěli byste si trošku zapirátit a nechcete se přitom uchylovat k pirátství? Máte šťastný den! AAA hra Assassin’s Creed Pirates z dílen Ubisoftu je nyní k dispozici zdarma pro všechny majitele zařízení z iOS.

Levoboček světoznámé série RPG her se zaměřuje primárně na řízení lodi, souboje s nepřáteli, sbírání lupu a strategické mise, v nichž se se svou lodí z pohledu shora proplétáte nepřátelským územím tak, aby vás některý z protivníků nespatřil.

Za plnění misí jsou hráči odměňováni zkušenostními body a penězi, které lze směňovat za zajímavé perky či vybavení, které vaši loď promění z plivátka v důstojnou fregatu. A pokud vám to nebude stačit, můžete si zřídit rovnou celou eskadru.

Stejně jako její velké sestry je i hra Assassin’s Creed Pirates obdařena slušivým grafickým zpracováním, díky němuž se na moři dočkáte spousty nádherných výhledů, jimiž se rádi pokocháte. Zkrátka však nepřišlo ani ovládání, které je dotekovému zařízení ušito na míru.

Jak už jsme řekli, Assassin’s Creed Pirates je nyní zdarma k dispozici všem majitelům iPhonů a iPadů. Pokud si tuto hru chcete stáhnout, pokračujte přes link níže.

[appbox appstore 692717444]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře