Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyHappy Plugs prodává v Česku stylová sluchátka ve stylu army a leopard

Happy Plugs prodává v Česku stylová sluchátka ve stylu army a leopard

Švédský výrobce představuje novou edici sluchátek Unik, která reaguje na aktuální letošní podzimní trendy. A navíc, každý kus sluchátek této edice je skutečně unikát.

Sluchátka Happy Plugs oslovují všechny ty, kdo chtějí svůj každodenní outfit doladit k dokonalosti. Právě proto reaguje tato švédská firma na trendy, které představují největší světové fashion značky pro letošní podzim.

Po loňském uvedení zářivých zlatých a stříbrných sluchátek, které se staly hitem časopisu Glamour, přichází Happy Plugs s edicí Unik. Ta zahrnuje sluchátka Camouflage s působivým army vzorem a modely Leopard. Unik znamená, že každý jednotlivý kus má skutečně jedinečný design.

Edice přináší sluchátka v provedení earbud a in-ear, tedy „pecky“ a „špunty“. Všechna sluchátka mají zabudovaný mikrofon, takže je můžete použít i jako handsfree.

Sluchátka Happy Unik jsou od včerejšího dne dostupné i na českém trhu. Pecky jsou k dostání za 699 Kč a špunty za 999 Kč.

Happy Plugs Camouflage 02 Happy Plugs Camouflage 01

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře