Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyGameloft zlevňuje pařbu Modern Combat 5: Blackout na 76 korun

Gameloft zlevňuje pařbu Modern Combat 5: Blackout na 76 korun

Modern Combat 5: Blackout je důkazem toho, že mobilní hry dospívají a blíží se titulům pro PC. Teď tahle skvělá střílečka dočasně zlevnila a vy si ji můžete zakoupit jen za 76 korun. Na nic dlouho nečekejte, akce nepotrvá věčně.

Stejně jako se těší PC a konzoloví hráči na Call of Duty, tak se nemůžou dočkat mobilní hráči série Modern Combat. Letošní pátý díl je opravdu vyníkající. Z hardwaru ve smartphonech a tabletech se snaží vymáčknout co nejvíc. Grafické zpracování tak snad ani nemá cenu komentovat, je jedním slovem dokonalé a opět posouvá pomyslnou kvalitativní laťku vysoce nahoru.

Hra je plná animovaných sekvencí, dramatických situací a výbuchů, jako z hollywoodských trháků. Skvělá je také hratelnost, ovládání a ani audio stránka zde nehraje žádné druhé housle.

3 1 2

Shrnuto a podtrženo, Modern Combat 5: Blackout si prostě nesmíte nechat ujít. Ve slevě je pro Android a iOS. Pro Windows Phone bohužel stále stojí 140 korun. Vývojáři z Gameloftu si slevu v případě této platformy schovávají asi pro jinou příležitost.

[appbox appstore id656176278]

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM]

5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře