Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHackerská skupina Lizard Squad prodává DDoS útoky už od 130 korun

Hackerská skupina Lizard Squad prodává DDoS útoky už od 130 korun

Někdo vás štve? Tak mu kupte skvělý dáreček! DDoS útok od hackerů z Lizard Squad. Základní balíček vás vyjde na „lidových“ 120 korun. Samozřejmě, pokud si něco připlatíte, představení bude přímo epické! 

Hackerská skupina Lizard Squad, která mimo jiné stála za Vánočními DDoS útoky na služby PSN a Xbox Live, na svých webových stránkách začala nabízet své služby veřejně. To znamená, že DDoS útok na jakékoliv místo na světě si umanete si může zaplatit i člověk „z ulice“.

Základní balíček DDoS útoku vyjde na 130 korun, v nabídce se však najdou i mnohem dražší a tedy i luxusnější balíčky, které vámi vybranou službu vyřadí z provozu na mnohem delší časové údobí. Za nejdražší balíček v přepočtu zaplatíte 12 000 korun.

Aby se Lizard Squad vyhnuli zbytečným tahanicím, propagují tyto své služby jako „test pro vlastníky serverů a majitele webových stránek“. Každému je ale zřejmé, o co tu jde. A to zvlášť poté, co vedoucí skupiny Lizard Squad uvedl, že útoky na Xbox Live a PSN byly marketingovým tahem. Co si o tom myslíte? Koupíte také někomu balíček?

Business concept male finger pointing DDoS  key

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Všechny tyto stressery zablokovat a majitele těch bank. účtů potrestat…
    Přidělává to práci tisícům administrátorů a nejen práci, ale i finanční ztráty, ztráty klientely apod. a nákup zařízení proti těmto útokům(firewally)…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře