Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyHackerská akce Watch Dogs 2 dostala tříhodinovou zkušební verzi

Hackerská akce Watch Dogs 2 dostala tříhodinovou zkušební verzi

Pokud jste se stále ještě nerozhodli k nákupu hackerské akce Watch Dogs  2 a vlastníte konzoli Xbox One nebo PlayStation 4, máte nyní jedinečnou možnost si hru vyzkoušet, aniž byste utratili byť jedinou korunu.

Vývojáři z Ubisoftu totiž nabízí majitelům výše zmíněných konzolí možnost bezplatného testování. Pro PS4 je tříhodinová zkušební verze dostupná již od dnešního dne, majitelé Xboxu One si pak budou moct bezplatně zahrát od příštího úterý. Nabídka vývojářů je zajímavá v tom, že získáte přístup ke všem funkcím, včetně singleplayerové kampaně, kooperace a multiplayeru. O bezplatném trialu pro PC se zatím nic neví, zřejmě se s ním ale nepočítá.

Akční hra Watch Dogs  2 vyšla v listopadu loňského roku a kromě změny reálií v podobě přesunu do nového města nabídla i nového hlavního hrdinu. Jím se stal Marcus Hollow, nechvalně proslulý hacker známý pod jménem Retr0.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře