Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyGrand Theft Auto: Vice City pro Android a iOS se představuje v...

Grand Theft Auto: Vice City pro Android a iOS se představuje v prvním traileru [video]

Do vydání nezapomenutelné hry Grand Theft Auto: Vice City zbývá pouze šest dní. Herní studio Rockstar proto zveřejnilo trailer ze sluncem zalitého Vice City, díky kterému si čekání můžete trochu zpříjemnit. Jedna z nejoblíbenějších her pro osobní počítače bude uvedena 6. prosince.

Pokud nevíte, zdali nezapomenutelný díl série GTA na svém mobilu nebo tabletu rozběhnete, podívejte se do naší starší zprávičky, kde je vypsán seznam kompatibilních zařízení. V Grand Theft Auto: Vice City hrajete za hlavního hrdinu Tommy Vercettiho, který byl svým šéfem vyslán, aby provedl obchod s drogami. Ten však překazila policie, která vám zároveň zabavila peníze, které jste měli s sebou. Ty musíte získat zpět, jinak totiž hrozí, že vůdce mafie Sonny Forelli na vás pošle své kumpány, kteří se vás pokusí zabít.

Hra se kromě špičkového příběhu proslavila také úžasným soundtrackem. Ve hře zazní hitovky od interpretů jako jsou Michael Jackson, Toto, Judas Priest, Cutting Crew nebo Laura Branigan.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře