Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyGrab and Drag: Zatahejte pejska za jazyk v roztomilé hře!

Grab and Drag: Zatahejte pejska za jazyk v roztomilé hře!

Přemýšleli jste někdy, jaké to je zatahat pejska za jazyk? Nebo nejste filozoficky založeni, a chcete se zkrátka jen odreagovat při noční směně, nudné hodině ve škole nebo nekonečné cestě autobusem či vlakem?

Hledají vaše prsty zkrátka něco, čím by se zabavily? Pokud máte navíc rádi roztomilá zvířátka a vlastníte telefon s Androidem, je pro vás nová hra Grab and Drag jako stvořená!

Princip hry je jednoduchý: Zatáhněte prstem za jazyk! S jazykem si samozřejmě můžete jen hrát, cílem je však zatáhnout za něj co nejrychleji a získat co nejvyšší skóre. Ta pravá zábava přichází, když otevřete žebříček nejlepších hráčů (k dispozici je ve hře, nebo on-line na www.grabanddrag.eu) a zjistíte, že váš kamarád právě získal 1000 bodů a sebral vám prvenství v žebříčku!

Své dosažené skóre můžete také přímo ze hry sdílet na Facebooku. Buďte ale opatrní, hra je návyková a po několika neúspěšných pokusech o světový rekord už vás můžou bolet prsty!

Stáhněte si Grab and Drag na Google Play:

[appbox googleplay com.met.GrabandDrag]

Pokud se Vám Grab and Drag líbí, staňte se jejím fanouškem na Facebooku! Najdete zde novinky ze hry a také pravidelnou dávku zábavných komiksů!

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře