Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyGoogle zahájil reklamní kampaň na Times Square. Android je všude kam se...

Google zahájil reklamní kampaň na Times Square. Android je všude kam se podíváš!

Prvním oficiálním zákazníkem obřího billboardu na Times Square se od tohoto úterý stala internetová společnost Google, jejíž reklamní kampaň se na digitálním panelu bude objevovat po zbytek tohoto a začátek příštího roku. Google za pronájem zaplatí 2,5 milionu dolarů.

Na panelu, který má délku zhruba jako fotbalové hřiště a jeho výška odpovídá osmi patrům domu, se od 24. listopadu zobrazují upoutávky na aplikaci androidify.com, kde si můžete vytvořit vlastní postavičku Androida k obrazu svému a platformy Android Wear, Android Auto, Android TV a Nexus.

Část reklamního prostoru Google vyhradil neziskovým organizacím Made with Code, Charity Water, WWF, Khan Academy, NRDC, Donors Choose a Give Directly.

Nový billboard se nachází v srdci Times Square, nad křižovatkou, jíž denně projde kolem 300 000 chodců a dalších 115 000 lidí po ní projede v autech. Reklama na něm Google bude stát 2,5 milionu dolarů za čtyři týdny, což je nejvíce za venkovní reklamu v USA.

androidify

Zdroj: 9to5Google

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře