Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyGoogle vám pomůže vybrat si Android smartphone přesně podle vašich představ

Google vám pomůže vybrat si Android smartphone přesně podle vašich představ

Situace na trhu mobilních zařízení s Androidem je značně nepřehledná. Oblíbený operační systém pohání stovky různých zařízení od desítek společností. Google se proto rozhodl vydat šikovného průvodce výběrem smartphonu.

Průvodce výběrem smartphonu vám položí důležité otázky, jimž vždycky předchází údaj, na co svůj smartphone budete nejvíce využívat. Pokud zadáte, že na fotografie, průvodce se vás dále zeptá, kolik fotografií denně pořizujete a na jaký typ fotografií se zaměřujete. To se opakuje až dokud na všechny otázky odpovíte vyčerpávajícím způsobem. Nakonec kliknete na zelené tlačítko „show me phones“ a dostanete se tak na následující stránku, která vám vyobrazí všechny hodící se telefony.

Bohužel jak už jste zjistili o pár řádků výše, průvodce je aktuálně nepočeštěný, s čímž se pojí ještě druhá nevýhoda a to skutečnost, že neobsahuje tuzemské operátory ale pouze ty, které najdete v Americe. Doufejme, že přehled se brzy rozšíří.

2

3

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře