Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyGoogle Search pro Windows Phone 7 nyní s hlasovým vyhledáváním

Google Search pro Windows Phone 7 nyní s hlasovým vyhledáváním

Google před malým okamžikem na svém oficiálním blogu oznámil, že kompletně předělal svou aplikaci Google Search, která  na Windows Phone 7 zdatně supluje úlohu u nás zatím nepříliš použitelného Bingu.

Program je lokalizován prozatím do angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny. Ale myslíme si, že to zase tak moc nevadí, protože mnohem důležitější je, že je nabízen zdarma.

Nová verze se může pochlubit funkcí autocomplete, tedy automatického dokončování vyhledávání, implementací hlasového vyhledávání (jednoduše stačí stisknout tlačítko mikrofonu a můžete začít hovořit, je to prosté) a funkce ?My Location? (Moje poloha).

Celý proces funguje následovně. Otevřete si na smartphonu webovou stránku Google.com a vyhledávač za pomoci GSM modulu zjistí vaši přibližnou polohu; když pak chcete najít například restauraci, kde dělají dobré kafe, stačí do vyhledávače zadat ?kafe?, on vyhledá nejbližší restauraci ve vašem okolí.

Aplikaci Google Search můžete stahovat zcela zdarma z tohoto odkazu.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře