Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyGoogle Play pravděpodobně bude každý týden rozdávat placené aplikace a hry

Google Play pravděpodobně bude každý týden rozdávat placené aplikace a hry

Společnost Google po vzoru Amazonu bude nabízet vybrané (placené) aplikace a hry zcela zdarma. Informoval o tom server Android Authority.

Google v posledních několika měsících výrazně zapracoval na vzhledu a struktuře Google Play Storu. Společnost začala schvalovat aplikace ručně a navíc přidala také pár maličkostí včetně nové sekce pro rodinu a děti. V této sekci lze najít aplikaci podle věku dítěte, nebo například podle jeho oblíbené postavičky. Právě v této sekci by pak uživatele nově měl vítat banner s nadpisem „Free App of the Week“.

Za bannerem se bude skrývat jedna placená aplikace zdarma. Nabídku Google zatím bude odměňovat jednou týdně. To je v porovnání s Amazonem docela směšné, neboť ten nabídku aplikací zdarma obměňuje každý den s tím, že jednou za čas nabídne zdarma i více aplikací najednou.

První aplikací zdarma se stala dětská Daniel Tiger Grr-ific Feelings (původně 3 dolary). Pakliže na Google Play nenajdete zmiňovaný banner, pokračujte přímo tímto odkazem.

aplikace-zdarma-google

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře