Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyGoogle kupuje firmu, která stojí za aplikací Timeful

Google kupuje firmu, která stojí za aplikací Timeful

Společnost Google poslední dobou neustále něco nakupuje, jedním takovým příkladem za všechny může být například internetová doména .app. Teď vyrazila na nákupy opět a tentokrát koupila aplikaci Timeful a její vývojářský tým. Podmínky akvizice nebyly zveřejněny.

Timeful, pokud jste o něm ještě neslyšeli, představuje šikovného pomocníka s organizací času. Největší síla aplikace spočívá v tom, že se dokáže učit zvykům uživatele a tím pádem mu pak i efektivně naplánovat čas. Například zadáte, že chcete chodit třikrát týdně cvičit, nebo že potřebujete do příštího úterý zavolat do banky, a systém se na základě pochopení vašeho rozvrhu a priorit postará, abyste to dodrželi.

Aplikace je prozatím dostupná jen pro platformu iOS, ale v budoucnu se pravděpodobně dočkáme i jejího příchodu na Android. Stejně tak zřejmě můžeme počítat s vylepšením aplikací, jako je Inbox nebo Kalendář. Při jejich budoucím vývoji Google plánuje využít zkušeností týmu Timeful.

Timeful-iOS-app

Zdroj: AA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře