Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyGoogle koupil kancelářský balík QuickOffice

Google koupil kancelářský balík QuickOffice

Google v poslední době hýří aktivitou, což potvrzuje mimo jiné i to, že jen několik málo hodin po nákupu Meebo oznámil akvizici společnosti, která stojí za vývojem QuickOffice, populárního kancelářského balíku pro mobilní zařízení. Největší hráč na poli internetové reklamy o tom informoval na svém oficiálním blogu.

Sadu kancelářských nástrojů uickOffice dnes využívá zhruba 300 milionů uživatelů zařízení s Androidem, iOS a Symbianem. Google se nijak netají tím, že získané technologie použije ve vlastních produktech. Především pak ve webové aplikaci Google Docs, která běží v prostředí internetového prohlížeče.

?QuickOffice zvládá bezproblémovou spolupráci populárních formátů dokumentů a my budeme pracovat na implementaci jejich výkonné technologie do naší sady produktů Google Apps. Quickoffice má silnou uživatelskou základnu a my se těšíme na jejich podporu, zatímco budeme pracovat na ještě bezproblémovějším, intuitivnějším a integrovanějším zážitku,? napsal Alan Warren z Googlu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře