Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyGoogle je odhodlán vyrábět Nexus telefony s velmi kvalitními fotoaparáty, napsal Vic...

Google je odhodlán vyrábět Nexus telefony s velmi kvalitními fotoaparáty, napsal Vic Gundotra

Po delší době o sobě znovu dal vědět viceprezident Googlu Vic Gundotra. Na sociální službě Google+, kde je hodně aktivní, tentokrát napsal, že se blíží doba, kdy mobilní telefony z modelové řady Nexus budou disponovat ?šíleně skvělými? fotoaparáty.

Gundotra reagoval na postesknutí jednoho uživatele Google+ v komentářích, který napsal, že doufá v to, že mu jednou na focení snad bude stačit jeho Nexus.

Nabízí se otázka, na co Vic svou odpovědí narážel. Mohlo jít o narážku na připravovaný mobil s označením X Phone, což je společný projekt Motoroly a Googlu. Podle všeho by se mělo jednat o něco velkého. Hugh Bradlow ze společnosti Telstra na jeho adresu nedávno uvedl, že půjde o opravdový průlom, produkt, který Apple a Samsung zatlačí do defenzívy.

Nebo možná Vic naznačil, že nástupce Nexusu 4 bude vybaven opravdu výborným fotoaparátem. Ostatně trend zvyšování kvality foťáků u telefonů Nexus je patrný ? zatímco u Galaxy Nexusu se jednalo o veliké zklamání, tak Nexus 4 je schopný pořizovat velice slušné fotografie, ne tak kvalitní jako Galaxy S III nebo iPhone 5, ale přesto velmi, velmi solidní.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře